Pierwszy Taniec

Pierwszy taniec, indywidualna nauka tańca Kraków, ślub, wesele, lekcje tańca.


Zapraszamy na lekcje tańca dla nowożeńców
Jeżeli wesele ma się odbyć dopiero za kilka miesięcy proponujemy kurs tańca towarzyskiego, na którym poznacie podstawowe kroki wszystkich tańców, nauczycie się rozponawać tańce, dowiecie się jaki jest rytm i charakter każdego z tańców. Udział w takich zajęciach stanowić będzie swoistą bazę, punkt wyjścia do tego, aby pierwszy taniec zatańczyć na wysokim poziomie. W przygotowaniu tego jednego pomogą indywidualne lekcje tańca, na których skupimy się tylko na tym jednym, wybranym tańcu.
Pierwszy taniec na wesele
to zazwyczaj walc wiedeński, często tańczony jest rónież walc angielski, czasem tango, rzadziej disco czyli dwa na jeden. Warto zaskoczyć gości przygotowując mniej typowy taniec taki jak samba, rumba, salsa czy tango argentyńskie. Można też przygotować układ taneczny składający się z kilku tańców. Kroki tańca powinny być dostosowane do charakteru imprezy, na której chcecie pierwszy taniec zatańczyć. Najlepiej prezentuje się walc wiedeński - taniec przestrzenny, rozłożysty, szybki. Nowożeńcy czyli para młoda powinni pamiętać oprócz kroków również o prawidłowej postawie, która zapewni wywarcie odpowiedniego wrażenia na publiczności.
Dlaczego warto?
Indywidualna nauka tańca pozwala na te wszystkie szczegóły położyć odpowiedni nacisk. Podczas nauki tańca instruktor/instruktorka tańca zwraca uwagę tylko na Was, skupiamy się tylko na wybranym tańcu przez co zapewniona jest duża efektywność zajęć. Tempo nauki dostosowane jest tylko do jednej pary, popełniane błędy są natychmiast poprawiane. Termin zajęć dostosowany jest do Waszych możliwości - zajęcia mogą odbywać się w godzinach wieczornych, w weekendy. Pierwszy taniec to nie tylko sam taniec, liczy się również odpowiednia oprawa, wejście na parkiet, ukłon, zakończenie. Na to wszystko zwracamy uwagę tak, aby Wasz taniec wywarł niezapomniane wrażenie na zgromadzonych gościach. Zapraszamy do udziału w zajęciach.