Kursy Tańca

Kursy tańca Kraków. Nauka tańca w Krakowie.

SZKOŁA TAŃCA DANCE
Zapraszamy na kursy tańca dla młodzieży i dorosłych. Prowadzimy również specjalne zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym - zajęcia odbywają się na terenie przedszkoli i szkół, z którymi stale współpracujemy. Pytaj o zajęcia taneczne w swojej szkole.
Terminy zajęć
- poniedziałki godz. 17:00 kurs tańca I stopnia towarzyskiego, - poniedziałki godz. 19:00 kurs tańca dyskotekowego II stopień, - wtorki godz. 18:00 kurs tańca towarzyskiego III stopnia - WOLNE MIEJSCA, - środy godz. 17:00 kurs salsy cubana parami, - środy godz. 19:00 samba brazylijska, - czwartki godz. 17:00 Ladies' Styling, - czwartki godz. 19:00 salsa kubańska, - piątki godz. 17:00 L.A. salsa dla początkujących, - piątki godz. 19:00 funky jazz, - sobota godz. 16:00 kurs tańca towarzyskiego V stopień - WOLNE MIEJSCA, - sobota godz. 14:00 taniec brzucha.
Zajęcia odbywają się w małych, maksymalnie 30-osobowych grupach.
Na jeden stopień składa się 6 spotkań po 90 minut, większość zajęć prowadzonych jest raz w tygodniu. Zapisy na kursy bezpośrednio przed rozpoczęciem zajęć. Istnieje również w miarę wolnych miejsc możliwość uczestnictwa tylko w pojedynczych zajęciach, szczegóły ustalane są z instruktorem prowadzącym zajęcia. Pełny grafik zajęć dostępny jest w biurze szkoły codziennie w godz. od 13.00 do 21.00. Zapraszamy na zajęcia.