Lekcje Tańca

Lekcje Tańca Kraków. Jak nauczyć się tańczyć?


Jeżeli pragniesz nauczyć się tańczyć być może zadajesz sobie pytanie jaki sposób nauki wybrać. Czy uczestniczyć w grupowych kursach tańca czy może decydować się na indywidualne lekcje tańca? Co wybrać?
KURSY TAŃCA
Adresowane są do osób pragnących zdobyć gruntowną wiedzę taneczną, chcących poznać wszystkie tańce zarówno standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep) jak i latynoamerykańskie (samba, chacha, rumba, jive, paso doble). Kursy tańca towarzyskiego często obejmują również takie kroki taneczne takich tańców jak: salsa, mambo, rock'n'roll, polka, blues czy popularne "dwa na jeden". Uczestnictwo w kursie tańca wymaga więcej czasu, szczególnie jeśli nie chcemy poprzestać jedynie na pierwszym stopniu, na którym uczy się tylko podstawowe kroki taneczne. Musimy się również dostosować do sztywno ustalonych godzin zajęć. Jeżeli z losowych przyczyn nie możemy uczestniczyć w zajęciach dane spotkanie nam przepada.
INDYWIDUALNE LEKCJE TAŃCA
Przeznaczone dla osób, które dużo i nieregularnie pracują tak więc nie mogą brać udziału w zajęciach zawsze w tych samych terminach. Indywidualna nauka tańca może odbywać się w dowolnie ustalonym terminie, jeżeli nie możemy przybyć na zajęcia można je odwołać nie ponosząc dodatkowych kosztów. Zamiast uczyć się tańczyć kilkanaście tańców poznając tylko podstawy można skupić się na jednym czy dwóch tańcach ucząc się ich naprawdę dobrze. Ten sposób nauki tańca polecany jest szczególnie dla par przygotowujących się do wesela i chcących dobrze wypaść tańcząc pierwszy taniec. Jaki sposób nauki tańca wybrać? Wybór należy do Ciebie.